Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej składa się z kilku podstawowych elementów:

Menu górnego (na samej górze strony) zawierającego odsyłacz do kontaktu z Zespołem Szkół, mapy serwisu oraz narzędziami do zwiększania czcionki i zmiany kontrastu wyświetlania.

Menu nawigacji (pod nazwą naszej szkoły - u góry strony) wskazujące użytkownikowi aktualną pozycję na stronie.

Menu głównego (po lewej stronie witryny) zawierającego odsyłacze do najważniejszych części strony, w tym do Podmiotów i Menu Przedmiotowe.

Właściwej treści dokumentu zamieszczonego w środkowej części strony. W tym miejscu będą pokazywać się dane podmiotów, dokumenty, artykuły, druki itp. wybrane z menu. 

Menu prawego (po prawej stronie witryny). W prawym menu znajdują się elementy takie jak Wyszukiwarka, Informacje o dokumencie (kto opublikował i kiedy)

Podstawowym przeznaczeniem portalu jest prezentacja informacji, które mają charakter publiczny na temat podmiotów zobowiązanych do prowadzenia stron BIP. Do informacji tych można dotrzeć poprzez: kliknięcie na odpowiedniej pozycji menu lub Wyszukiwarkę znajdującą się po prawej stronie witryny.

Część dokumentów publikowana jest w formacie PDF. Do przeglądania takich plików użytkownik powinien zainstalować na swoim komputerze program Adobe Reader - do pobrania ze strony producenta http://get.adobe.com/pl/reader.

Rejestracja nie jest wymagana do zapoznawania się z materiałami udostępnionymi na stronie BIP.

 

InformacjeInformacje:

Liczba wyświetleń: 393

Utworzono dnia: 06.03.2014

Dokument wprowadził:
Krzysztof Drzymała

Dokument opublikował:
Administrator główny

Historia publikacjiHistoria publikacji:

07.04.2015, Krzysztof Drzymała:

Edycja zakładki Jak korzystać z BIP