Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zespół Szkół w Zdziechowicach Zespół Szkół w Zdziechowicach

Osiągnięcia i sukcesy w roku szkolnym 2016/2017

Utworzono dnia 23.06.2017
Czcionka:

Gminny Konkurs Recytatorski „O Złotą Koronę”

Lena Dołęgowska kl. I – I miejsce

Weronika Kobylska kl. I – II miejsce

Julia Pokwapisz kl. III b – II miejsce

Marek Drewniak kl. III b – III miejsce

 

Kuratoryjny Gimnazjalny Konkurs z Historii

Toczyska Natalia kl. III – finalistka etapu wojewódzkiego

 

Kuratoryjny Gimnazjalny Konkurs z Biologii

Kinga Spyra kl. III – finalistka etapu wojewódzkiego

 

Kuratoryjny Gimnazjalny Konkurs z J. Angielskiego

Natalia Toczyska kl. III – laureatka etapu wojewódzkiego

 

Kuratoryjny Gimnazjalny Konkurs z Chemii

Patrycja Buwaj kl.III – udział w etapie rejonowym

 

Kuratoryjny Konkurs z Historii – Szkoła Podstawowa

Katarzyna Rapa kl. VI – kwalifikacja do etapu rejonowego

 

Konkurs recytatorski „Literatura i dzieci”

Martyna Michalczak kl. IV – kwalifikacja do etapu rejonowego

Maria Nowakowska kl. V – wyróżnienie na etapie powiatowym

 

Konkurs na „Kartkę bożonarodzeniową”

Paweł Surdel kl. I – I miejsce

Antonina Stryjecka kl. II – II miejsce

Mateusz Samborski kl. I – wyróżnienie

Wiktoria Gąska kl. III – wyróżnienie

Adrian Turek kl. V – wyróżnienie

 

Powiatowy Konkurs „Nie truj, pozwól żyć”

Alicja Spyra  kl. VI –nagroda

Katarzyna Rapa kl. VI – nagroda

 

Gminny konkurs na okładkę powieści Henryka Sienkiewicza

Katarzyna Rapa kl. VI – nagroda

Adrianna Łosek kl. VI – nagroda

Patrycja Janicka kl. VI – nagroda

Alicja Spyra kl. VI – nagroda

Natalia Ziemińska kl. VI – nagroda

Czerwonka Weronika kl. VI - nagroda

Klaudia Pokwapisz kl. II gimn. – nagroda

Klaudia Tarnowska kl. II gimn. – nagroda

Mateusz Surdel kl. II gimn. – nagroda

 

Gminne Zawody w Piłce Siatkowej

Chłopcy – I miejsce

Dziewczęta – II miejsce

 

Gminne Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym

Alicja Spyra i Katarzyna Drewniak – I miejsce

Katarzyna Rapa i Patrycja Janicka – II miejsce

 

Gminny Konkurs Plastyczny „Niezwykła zakładka”

Antonina Stryjecka kl. II – I miejsce

Victoria Janiszewska kl. IV – I miejsce

Sylwia Flis kl. IV – wyróżnienie

Weronika Pęzioł kl. I gim. – I miejsce

 

Wielka Liga Czytelników - projekt czytelniczy pod patronatem Anny Zalewskiej Minister Edukacji Narodowej

Drużyna kl. I – III :

Julia Janik kl. III a

Wiktoria Gąska kl. III a

Piotr Wróblewski kl. III a   etap wojewódzki - 14 wynik

Drużyna kl. IV – VI :

Aleksandra Suchora kl. V

Patrycja Tylus kl. V

Katarzyna Rapa kl. VI  Etap powiatowy – I wynik; etap wojewódzki – 7 wynik

 

VI Międzywojewódzki Konkurs „Jan Paweł II w pamięci pokoleń” – konkurs recytatorski pod hasłem „Najpiękniejsze strofy o Polaku wszech czasów”

 

Kat. wiekowa do 7 lat

Aleksandra Łukasik gr. O – I miejsce

Michalina Gajowiak gr. O – II  miejsce            

 

Kat. wiekowa I – III

Julia Pokwapisz kl. IIIb – I miejsce

Marek Drewniak kl. IIIb – II  miejsce

Weronika Kobylska kl. I – III miejsce

Lena Dołęgowska kl. I – wyróżnienie

 

Kat. wiekowa IV - VI

Aleksandra Budkowska kl. IV – I miejsce

Martyna Michalczak kl. IV – II miejsce

 

Gminny konkurs pięknego czytania „Ja Wam poczytam”

 

Wiktoria Gąska kl. IIIa – I miejsce

Julia Pokwapisz kl. III b – wyróżnienie

Aleksandra Budkowska kl. IV – I miejsce

Krzysztof Dolecki kl. VI – I miejsce

Martyna Michalczak kl. IV – III miejsce

Katarzyna Rapa kl. VI – wyróżnienie

Alicja Spyra kl. VI – wyróżnienie

Natalia Toczyska kl. III gim. – I miejsce

Klaudia Czajka kl. III gim. – II  miejsce

Maria Skrzypek kl. III gim. – II miejsce

 

Quiz wiedzy o Janie Pawle II

Kinga Spyra kl. III – I miejsce

Krystian Pokwapisz kl. III – II miejsce

Patrycja Buwaj kl. III – III miejsce

 

Powiatowe Gimnazjalne Zawody w Piłce Siatkowej – II miejsce

Krystian Pokwapisz

Jakub Stanicki

Dawid Pietras

Mateusz Ozga

Paweł Tarnowski

Piotr Konopka

Dawid Bis

Mateusz Surdel

Kacper Czerwonka

 

Powiatowe Zawody w Mini Piłce Siatkowej szkoły podstawowej – IV miejsce

Paweł Igras

Krzysztof Dolecki

Filip Blat

Miłosz Gil

Mateusz Pietras

Adrian Mazurek

Adrian Turek

Sebastian Nosal

Patryk Łopion

 

Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym – III miejsce

Alicja Spyra – kl. VI

Katarzyna Drewniak – kl. VI

 

Gminny Konkurs „Wielkanocna Plastyka Obrzędowa”

 

Wiktoria Błażejczak  gr. O – wyróżnienie

Aleksandra Łukasik gr. O - wyróżnienie

Bartłomiej Łopion kl. I – I miejsce

Natalia Kulpa kl. IIIb – III miejsce

Bartłomiej Bryczek kl. I – wyróżnienie

Julia Janik kl. IIIa – wyróżnienie

Tomasz Maciąg kl. I – wyróżnienie

Kacper Trybuła kl. I – wyróżnienie

Wojciech Chajnowski kl. I – wyróżnienie

Roksana Sapińska kl. IIIa – wyróżnienie

Lena Zegzuła kl. IV – I miejsce

Wiktoria Janik kl. IV – III  miejsce

Victoria Janiszewska kl. IV – III miejsce

Dominika Golach kl. IV – wyróżnienie

Natalia Cieślak kl. IV – wyróżnienie

Alicja Spyra kl. VI – wyróżnienie

Weronika Czerwonka kl. VI – wyróżnienie

Weronika Pęzioł kl. I gim. – II miejsce

Wiktoria Moskal kl. I gim. – wyróżnienie

Jadwiga Bryczek kl. II gim. – wyróżnienie

 

Gminne rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt – I miejsce

Klaudia Tarnowska - kl. II
Karolina Błażejczak - kl. II
Jadwiga Bryczek- kl. II
Klaudia Czajka - kl. III
Kinga Spyra - kl. III
Natalia Toczyska - kl. III
Karolina Czajka - kl. III
Angelika Trybuła - kl. III

 

XVIII Powiatowy Przegląd Zespołów Szkolnych „ O Gęsie Pióro”.

Kategoria: muzyka -  nagroda główna

Zespół Wokalno – Instrumentalny z Zdziechowic w składzie:

Martyna Michalczak – wokal
Klaudia Pokwapisz – wokal, szejker
Daria Drewniak – wokal
Krzysztof Dolecki – wokal
Alicja Spyra – skrzypce
Wiktoria Janik – gitara
Oliwia Czerwińska – gitara
Wiktoria Rapa – tubufun
Wiktoria Janiszewska- dzwonki
Filip Blat – bongos

 

Natalia Toczyska kl. III gim. - nagroda

Duet: Aleksandra Budkowska i Alicja Spyra - wyróżnienie

 

XIII Wojewódzki Przegląd Zespołów Szkolnych „ O Gęsie Pióro”.

Kategoria: muzyka -  nagroda główna

Zespół Wokalno – Instrumentalny z Zdziechowic w składzie:

Martyna Michalczak – wokal
Klaudia Pokwapisz – wokal, szejker
Daria Drewniak – wokal
Krzysztof Dolecki – wokal
Alicja Spyra – skrzypce
Wiktoria Janik – gitara
Oliwia Czerwińska – gitara
Wiktoria Rapa – tubufun
Wiktoria Janiszewska- dzwonki
Filip Blat – bongos

 

Natalia Toczyska kl. III gim. - nagroda

Duet: Aleksandra Budkowska i Alicja Spyra - nagroda

 

Gminny konkurs z języka angielskiego HAVE FUN WITH ENGLISH

Kl. IV

Victoria Janiszewska – I miejsce

Kl. V

Maria Nowakowska – I miejsce

Patrycja Tylus – III miejsce

Kl. VI

Krzysztof Dolecki – III miejsce

 

Szkolny konkurs z j. angielskiego kl. I – III szk. podst.

Roksana Sapińska kl. III a – I miejsce

Iga Szaja kl. III a – II miejsce

Piotr Wróblewski kl. IIIa – II miejsce

Julia Pokwapisz kl. III b – III miejsce

 

VII Międzywojewódzki Festiwal Piosenki Angielskiej

 

Victoria Janiszewska kl. IV – nagroda publiczności

Natalia Toczyska kl. III gimn. – nagroda publiczności

 

Diecezjalny Konkurs Biblijny z Ewangelii Św. Łukasza

 

Weronika Pęzioł 

Zegar

Kalendarium

Maj 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny