Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zespół Szkół w Zdziechowicach Zespół Szkół w Zdziechowicach

Osiągnięcia uczniów ZS w Zdziechowicach w roku szkolnym 2015/2016

Utworzono dnia 24.06.2016
Czcionka:

Konkurs przedmiotowy Podkarpackiego Kuratora Oświaty z geografii w 2016 r.

Drzymała Paweł kl. III GIM –  otrzymał tytuł laureata, który uprawnia go do:  zwolnienia z danej części egzaminu gimnazjalnego, uzyskania najwyższego wyniku z danego zakresu odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego, celującej oceny rocznej z danego przedmiotu oraz do przyjęcia w pierwszej kolejności do wybranej publicznej szkoły ponadgimnazjalnej.

 

Konkurs przedmiotowy Podkarpackiego Kuratora Oświaty z chemii w 2016 r.
Drzymała Paweł kl. III GIM – tytuł finalisty

 

Gminny Konkurs Recytatorski „O Złotą Koronę”
Martyna Michalczak kl. III – I miejsce
Marek Drewniak kl. II b – II miejsce
Antonina Stryjecka kl. I a – III miejsce
Wiktoria Janik kl. III – wyróżnienie
Roksana Sapińska kl. II a – wyróżnienie

 

Gminny Niepodległościowy Turniej Szkół dla Gimnazjalistów – I miejsce
Klaudia Pokwapisz kl. I
Kinga Spyra kl. II
Natalia Toczyska kl. II
Maciej Kapica kl. III
Paweł Drzymała kl. III
 

Gminny Turniej Szachowy
Piotr Konopka kl. I GIM – I  miejsce
 

Gminny Konkurs Literacki „ Co to znaczy być patriotą”
Alicja Spyra kl. V – I miejsce
Katarzyna Rapa kl. V – wyróżnienie
Katarzyna Drewniak kl. V – wyróżnienie
Kinga Iracka kl. V – wyróżnienie
Wiktoria Moskal kl. VI – wyróżnienie.

Powiatowe Zawody w Lekkiej Atletyce – Pchnięcie kulą
Jakub Chruściel kl. III GIM – III miejsce

Scena Talentów Gminy Zaklików – Przegląd twórczości artystycznej uczniów szkół podstawowych i gimnazjów
Natalia Toczyska kl. II GIM i Maciej Kapica kl. III GIM -  Duet Wokalno –Instrumentalny – I miejsce
Maria Nowakowska  kl. IV – II miejsce

Gminny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową
Kl. I – III
Antonina Stryjecka kl. Ia – I miejsce
Julia Janik kl. IIa – wyróżnienie
Kacper Trybuła kl. Ib – wyróżnienie
Mateusz Samborski kl. Ia - wyróżnienie

Kl. IV – VI
Alicja Spyra kl. V – III miejsce
Adrian Turek kl. IV – III miejsce
Aleksandra Suchora kl. IV – wyróżnienie
Zofia Stefaniak kl. V – wyróżnienie
Katarzyna Rapa kl. V – wyróżnienie

Gimnazjum
Maria Skrzypek kl. II – II miejsce
Kinga Spyra kl. II – III miejsce
Natalia Toczyska kl. II – wyróżnienie
Mateusz Surdel kl. I – wyróżnienie

Gminny Turniej Tenisa Stołowego
Alicja Spyra kl. V – I miejsce
Katarzyna Drewniak kl. V – I miejsce
Mateusz Wróblewski kl. VI – II miejsce
Wiktor Drewniak kl. VI – II miejsce

Konkurs recytatorski „Podróże małe i duże”
Aleksandra Budkowska kl. III – nominacja do etapu powiatowego
Martyna Michalczak kl. III – II miejsce na szczeblu województwa

Gminny Konkurs Bajkowa Kukiełka „Ulubiona postać z bajki”
klasy I - III
Bartłomiej Łopian kl. Ia – I miejsce
Karolina Pęzioł kl. IIa – II miejsce
Antonina Stryjecka kl. Ia – wyróżnienie
Patryk Łopion kl. III – wyróżnienie
Lena Zegzuła kl. III – wyróżnienie
klasy IV - VI
Barbara Pęzioł kl. V – I miejsce

Gminny Konkurs „Wielkanocna Plastyka Obrzędowa”
Kategoria - Palma
Paweł Surdel kl. I – wyróżnienie
Kategoria - Pisanka

Kl. I - III
Oliwia Miękina kl. II a – II miejsce
Aleksandra Wójcik kl. I – III miejsce
Roksana Sapińska kl. IIa – wyróżnienie
Wojciech Chajnowski kl. Ib – wyróżnienie
Kl. IV – VI
Martyna Okrasa kl. VI – I miejsce
Alicja Spyra kl. V – III miejsce
Przemysław Zegzuła kl. VI – III miejsce
Gimnazjum
Klaudia Pokwapisz kl. I – II miejsce
Jadwiga Bryczek kl. I – III miejsce
Natalia Moskal kl. I – III miejsce

Konkurs Recytatorski „ Dziecięce Interpretacje” w Tarnobrzegu
Budkowska Aleksandra kl. III – nagroda
Michalczak Martyna kl. III – nagroda

Powiatowy Przegląd „O Gęsie Pióro”
Kategoria: teatr
Maria Nowakowska  kl. IV – nominacja do Przeglądu Wojewódzkiego
Kategoria: muzyka
Trio:
Natalia Toczyska kl. II GIM,
Alicja Spyra kl. V             
- nominacja do Wojewódzkiego Przeglądu
Maciej Kapica kl. III GIM 
Zespół wokalno-instrumentalny PSP w Zdziechowicach - nominacja do Przeglądu Wojewódzkiego

Gminny Konkurs Pożarniczy
Gimnazjum
Drzymała Paweł kl. III – I miejsce – awans do etapu powiatowego
Bis Dawid kl. I – III miejsce
Szkoła Podstawowa
Patrycja Janicka kl. V – II miejsce

Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w Potoczku – III miejsce
Tarnowski Paweł, Markowicz Szymon, Kot Filip, Toczyska Natalia, Spyra Kinga, Spyra Alicja

Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego w Zaklikowie z okazji 100-lecia szkoły
Markowicz Szymon – II miejsce
Kategoria open:
Nafalski Jacek – I miejsce

V Międzywojewódzki Konkurs Literacki „Jan Paweł II w pamięci pokoleń”
Szkoła Podstawowa:
Wróblewski Mateusz kl. VI – I miejsce
Okrasa Martyna kl. VI – II miejsce
Pęzioł Weronika kl. VI – III miejsce
Trybuła Kacper kl. Ia – wyróżnienie
Stryjecka Antonina kl. Ia – wyróżnienie

V Międzywojewódzki Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II w pamięci pokoleń”
Łopian Bartłomiej kl. Ia - wyróżnienie
Gimnazjum:
Moch Magdalena  kl. III – I miejsce
Krawiec Milena kl. III – II miejsce
Tylus Weronika kl. III – III miejsce

XII Wojewódzki Przegląd Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”
Trio:
Natalia Toczyska kl. II GIM,
Alicja Spyra kl. V                        - Nagroda
Maciej Kapica kl. III GIM    
Zespół wokalno-instrumentalny PSP w Zdziechowicach -  Wyróżnienie 

IX Gminny Turniej Czytelniczy
Martyna Okrasa, Pęzioł Weronika, Wróblewski Mateusz  kl. VI – I miejsce

Powiatowy Konkurs Pożarniczy
Gimnazjum
Drzymała Paweł kl. III – udział

Gminne rozgrywki w piłce siatkowej - I miejsce
Dziewczęta :
Spyra Kinga
Toczyska Natalia
Czajka Klaudia
Czajka Karolina
Długosz Patrycja
Trybuła Angelika
Chłopcy:
Pietras Dawid
Ozga Mateusz
Stanicki Jakub
Pokwapisz Krystian
Kołodziej Piotr
Kot Filip
Tarnowski Paweł
Surdel Mateusz

Powiatowy Konkurs Literacki „ Tradycja i współczesność. Zaklikowska szkoła dawniej i dziś”
Szkoła Podstawowa
Rapa Katarzyna kl. V – I miejsce (wiersz „Nasza szkoła tysiąclatka”)
Kwiatkowski Mikołaj kl. IV – II miejsce ( wiersz „Nasza szkoła”)

IX Turniej Wiedzy Gimnazjalnej „Lektury w gimnazjum”
Szyszka Piotr kl. III – I miejsce
Kapica  Maciej kl. III – III miejsce

Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego
Rapa Katarzyna kl. V – III miejsce
Wróblewski Mateusz kl. VI – III miejsce

Gminny Turniej Wiedzy Gimnazjalnej z Języka Angielskiego
Toczyska Natalia – II miejsce

Szkolny konkurs z języka angielskiego
Świś Amelia – I miejsce
Miękina Amelia – II miejsce
Flis Sylwia – II miejsce
Zegzuła Lena – III miejsce
Budkowska Aleksandra – III miejsce

Zegar

Kalendarium

Listopad 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny